KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 14687002
nr 1468 7002
Vladimir Kamendy
(1955-2014), Sverige
Grafiskt blad, "Medelhav". Signerad, numrerad 27/50. Giclee fine art. Bildmått: 60x39 cm, bladets mått: 61x42 cm, oramat löst blad
Vladimir Kamendy, svensk-slovakisk konstnär född i Bratislava 1955, död 2014.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
tisdag 24 maj 2022
kl 20:55:50
24/5 20:16:26
Vladimir Kamendy
Läs mer om Vladimir Kamendy